Заміна порту зарядки в iPhone 7

Заміна порту - досить тривала і копітка процедура, що вимагає акуратного виконання безлічі кроків.

Для початку майстер повинен розрядити акумулятор до 25% і правильно розібрати корпус, щоб дістатися до проблемного елемента. Для цього потрібно зняти дисплей, при цьому зробити це настільки акуратно, щоб не пошкодити елементи кріплення і шлейфи. Потім необхідно вийняти всі запчастини, які будуть заважати процесу ремонту, в тому числі і материнську плату. І тільки після тривалого процесу дбайливого розбору можна буде замінити порт lightning в iPhone 7.

Але і це ще не все – на майстра чекає зворотний процес збору, не менш відповідальний. Загалом, такий ремонт потребує близько 60 послідовних дій тільки для зняття поламаної деталі.

При цьому вартість заміни порту зарядки iPhone 7 досить демократична, з огляду на кількість витрачених зусиль і ціну запчастини.

 Як визначити проблему

Техніка Apple дуже надійна, і рідко виходить з ладу без впливу зовнішніх факторів. Якщо Ваш iPhone 7 не заряджається, причин може бути кілька:

• несправний акумулятор;

• проблеми з ПО;

• поламаний мережевий адаптер або кабель;

• забруднений роз'єм;

• порт зарядки, що вийшов з ладу.

Всі ці фактори можуть призвести до того, що відсоток батареї стоїть на місці або пристрій не включається зовсім. Визначити, що потрібна заміна порту зарядки в iPhone 7, може тільки ретельна діагностика професіоналом.

Однак деякі випадки вийде виключити самостійно: наприклад, спробувати поміняти зарядний пристрій, змінити розетку, перезавантажити Айфон. Також необхідно проаналізувати, як поводилася батарея останнім часом – чи не розряджалася занадто швидко, чи не втратила великий відсоток ресурсу.

Якщо ніяких симптомів не було помічено раніше, цілком ймовірно, знадобиться заміна порту зарядки Айфона 7.

Основні причини поломки

Як завжди, основними джерелами проблем можуть послужити падіння Айфона або вплив води. Такі дії рідко проходять безболісно для пристрою. Вода сприяє корозії, яка стає причиною того, що iPhone 7 не заряджається.

Ще один важливий фактор – зарядний пристрій. Ми настійно рекомендуємо користуватися або оригінальними, або дорогими блоками живлення і кабелями. Дешеві аналоги легко посприяють поломці.

Також бажано уберегти Айфон від перебоїв напруги в електромережі під час процесу зарядки.

 Звертайтеся в СервісМанію, якщо виникли проблеми з зарядкою батареї Айфона 7. Наші майстри не раз проводили подібний ремонт, а також здатні правильно діагностувати пристрій. У нас відмінні ціни, гарантія на всі види послуг і надійні запчастини. А ще – чесний і якісний сервіс!