Ремонт Apple Watch Series 4 44mm - сервіс центр в Харкові

  • Модель: Ремонт Apple Watch Series 4 44mm

Майстри ЕплМаніі займаються професійно ремонтом техніки Apple вже довгі роки, тому можуть впоратись практично з будь-якою проблемою. Ремонт Apple Watch Series 4 44mm  вийде недорогим, якщо Ви відразу звернетеся за допомогою до нас. Спеціаліст огляне пристрій і спробує визначити поломку без розтину корпусу. В такому випадку діагностика безкоштовна, вона дозволить Вам уявити масштаби несправності і приблизну вартість її усунення.

Apple Watch Series 4 44mm не вмикається? Швидше за все, проблему вирішити легко.

А наші професіонали спробують привести пристрій у норму якомога швидше. Можливо, ремонт Apple Watch Series 4 44mm  вдасться зробити протягом декількох годин. Все залежить від складності поломки.

Гарантія до 12 місяців!

Консультація з майстром сервісу по телефону: уточнення ціни і термінів ремонту, приблизна діагностика за описом проблеми.

Замовлення виїзного сервісу: виклик майстра додому, в офіс, кафе.

Наші послуги

Заміна дисплейного модуля (оригінал)
Гарантія 12 місяців, скло в подарунок
₴7200
Заміна верхнього скла дисплейного модуля
Гарантія 3 місяці, знижка на захисне покриття 20%
₴4000
Заміна акумулятора (оригінал)
Гарантія 12 місяців
₴1200

Потрібна консультація?

передзвонити Вам?

Наші переваги

  Гарантія!

Гарантія!

Після наданих послуг видається гарантія від 14 днів до 12 місяців в залежності від складності та виду ремонту. Документ зобов'язує нас усунути поломку безкоштовно, якщо вона виникне повторно протягом зазначеного терміну.

  З турботою про клієнтів!

З турботою про клієнтів!

Можливість замовити сервіс онлайн, видача підмінного пристрою в разі складного ремонту, три точки розташування в Харкові - ми прагнемо зробити якомога більше для Вашого комфорту.

Безкоштовна діагностика

Безкоштовна діагностика

Попередня консультація майстра безкоштовна. Детальна діагностика не оплачується в разі оформлення замовлення на ремонт. Остаточна ціна сервісу обмовляється перед початком робіт і не змінюється без відома клієнта.

  Вигідна ціна!

Вигідна ціна!

Основна частина вартості ремонту - ціна запчастини. Ми не завищуємо прайс на послуги, оскільки політика компанії - надання якісного та доступного сервісу клієнтам.

  Швидко!

Швидко!

Ми цінуємо час клієнтів і намагаємося виконати роботу швидко і якiсно. Легкі види ремонту займуть у майстра близько півтори години. На складні, неочевидні поломки, які потребують заміни важливих запчастин або довгої діагностики, знадобиться більше часу. Працівник озвучить передбачуваний термін заздалегідь.

  Якісні запчастини!

Якісні запчастини!

Для техніки Apple потрібні надійні запчастини, тому ми пропонуємо перевірені варіанти. Наша мета - зробити так, щоб пристрій працював, як нове, і тільки якісні деталі допоможуть зробити довгу і стабільну роботу гаджета.